Ентузіаст розкрив головні особливості Samsung Galaxy S21 Ultra

Показавши роботу оновленої фірмової оболонки One UI 3.1.

Компанія Samsung представить тріо Galaxy S21 14 січня. Очікується, що телефони будуть постачатися з останньою версією фірмової оболонки One UI 3.1. Зауважимо, що існуючі моделі отримують версію 3.0, тому серія S21 отримає деякі ексклюзивні функції.

Відеоогляд оболонки One UI 3.1 опублікував відеоблогер з ніком Jimmy is Promo. У відеоролику коротко описуються візуальні зміни і нові функції.

Згідно з новими даними, компанія істотно розширить можливості, які надає обліковий запис Samsung. Судячи з відео, користувачі отримають можливість продовжити роботу в додатках Internet і Notes на інших пристроях, які увійшли в той же аккаунт.

Покращиться робота камери, зокрема з’явиться функція Focus Enhancer, а також можливість вибору роздільної здатності відео прямісінько на екрані запису. Окремо варто відзначити функцію Director’s View — вона дозволяє користувачам перемикатися між камерами під час зйомки або знімати відео відразу на кілька камер.

Користувачі також отримають можливість замінити стрічку новин Google Discover на Samsung Free. Якщо їм вони не потрібні зовсім, функцію можна відключити. У свіжому ПЗ також виявлена ​​сторінка налаштувань фірмового стилуса S-Pen.

В кінці відео також демонструються деякі характеристики з меню налаштувань. Версія Galaxy S21 Ultra, яка дісталася блогеру, має 16 Гб ОЗУ і 512 Гб вбудованої флеш-пам’яті. Ємність акумулятора становить 5000 мАг.

Джерело gsmarena
Не пропустіть