Ентузіаст продає корпус неанонсованих Apple AirPods 3 за 40 тис доларів

При цьому в них немає електронної начинки

Анонімний співробітник компанії Apple вирішив підзаробити і продати пластиковий корпус навушників Apple AirPods. Мова йде про тестову версію третього покоління знаменитих навушників.

Так, по суті мова йде не про повноцінну версію Apple AirPods 3, тобто провести тестування в роботі, оцінити нові функції і якість звучання просто неможливо. Найважливішого – начинки – в них немає. Тобто ви не отримаєте все те, що показано на рендері. Проте, автор лота впевнений в неймовірній ексклюзивності цього товару, на який він встановив ціну в 40 тисяч доларів.

Потенційні покупці повинні мати на увазі, що розрахуватися можна біткоінами або готівкою. Особливістю нових Apple AirPods стане те, що вони отримають змінні силіконові амбушюри, тобто будуть по суті бездротовими навушниками-вкладишами, тоді як попереднє покоління AirPods має повністю пластиковий корпус і розташовується в вушній раковині, а не в вушному каналі. Крім того, повідомляється, що нові AirPods отримають різні режими прослуховування з активною функцією шумозаглушення або без неї.

Нові навушники зможуть визначати частоту серцевих скорочень, визначати рівень насичення крові киснем, знімати ЕКГ і так далі. Apple AirPod 3 повинні бути анонсовані вже в кінці цього місяця.

Джерело twitter.com
Не пропустіть