EMUI 10 і Magic UI 3: розклад випуску оновлень для різних моделей

Кілька днів тому компанія Huawei анонсувала випуск оновлених оболонок EMUI 10.0 і Magic UI 3.0. Тоді не було відомо, коли вони почнуть приходити на різні моделі смартфонів Huawei і Honor, але тепер ця помилка виправлена.

Huawei склала розклад випуску апдейту. Першими оновлення отримають Huawei P30 і P30 Pro – це трапиться 8 вересня. До кінця вересня EMUI 10 почне приходити по Wi-Fi на Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20X і Mate 20 RS Porsche Design.

Що стосується смартфонів, випущених під брендом Honor, то моделі Honor 20, Honor 20 Pro, Honor V20 і Honor Magic 2 почнуть оновлюватися до бета-версії Magic UI 3.0 приблизно в той самий час, тобто у вересні. Як і у випадку з EMUI 10.0, в основі оновленої оболонки для смартфонів Honor лежить Android Q. Офіційного випуску Android Q ще не було, хоча компанія Google встигла випустити вже шість експериментальних бета-версій цього апдейту.

Терміни поновлення інших моделей Huawei і Honor поки не визначені.

У EMUI 10.0 і Magic UI 3.0 реалізований новий призначений для користувача інтерфейс: світла і темна тема оформлення по всій системі, а також у фірмових і сторонніх додатках, більш плавна анімація і закруглені кути в різних елементах дизайну. Годиннику і календарю додано кілька візуальних тем, в тому числі для використання з функцією Always on Display, яка дозволяє виводити час і повідомлення на вимкнений екран.

Серед інших нововведень: використання файлової системи EROFS і технології GPU Turbo 3.0, які прискорюють запуск і роботу додатків і ігор, а також перемикання між ними. Смартфони з EMUI 10.0 і Magic UI 3.0 отримують підтримку Multi-screen для бездротового з’єднання з комп’ютером. Користувач може створювати дзеркала того, що відбувається на смартфоні, на екрані ноутбука або комп’ютера, копіювати файли з одного пристрою на інший без кабелю, а також приймати SMS-повідомлення на комп’ютері та відповідати на них. Крім того, в нових оболонках реалізовані всі нововведення, які пропонує Android Q.


Не пропустіть