Не Tesla: неанонсований електрокар встановив новий світовий рекорд (відео)

Електрокар Lucid Air тепер обійшов автомобіль Tesla не тільки за запасом ходу, а й побив рекорд Model S з подолання чверті милі.

На 9 вересня запланована презентація електричного седану Air від американського стартапу Lucid Motor. Виробник неодноразово заявляв про те, що новий автомобіль буде володіти неймовірними можливостями і перевершить за показниками електрокари Tesla.

На підтвердження своїх слів стартап влаштував драг-заїзд на чверть милі, в якому взяли участь Lucid Air в версії Dream Edition і Tesla Model S в модифікації Performance. Сутичка вийшла досить зухвала, переможцем з неї вийшов Air, який подолав 402 метри за 9,9 секунди. Крім того, що новий електромобіль залишив позаду свого головного конкурента, він встановив світовий рекорд, ставши найшвидшим серійним електричним седаном у світі.

Домогтися таких результатів Lucid Air вдалося завдяки двом електромоторам на різних осях. Їх сумарна віддача складає 1080 к.с. Як повідомлялося раніше, запас ходу в 830 км забезпечує акумуляторна батарея ємкістю 113 кВтг. А для того, щоб зарядити авто на подолання 500 км шляху, потрібно всього 20 хвилин.


Не пропустіть