Експерти розповіли, які смартфони найчастіше ламаються

В iPhone найчастіше змінюють батарею, в смартфонах Samsung в основному лагодять корпус, а в китайських смартфонах - ремонтують дисплей

Експерти назвали смартфони, які користувачі найчастіше здають в ремонт. Як і в минулому, найчастіше лагодять «яблучні» гаджети, але за останній рік значно зросла кількість ремонтів пристроїв від Xiaomi і Huawei. Згідно зі статистикою, смартфони Apple ремонтують в третині випадків: найчастіше ними виявляються iPhone 6, 5s, 5 і 6s відповідно.

Слідом за гаджетами американської корпорації йдуть пристрої від Samsung – на їх частку припадає 18% всіх ремонтів. Найчастіше клієнти південнокорейського бренду лагодять Galaxy A5, S3 і A3.

Найпопулярнішими китайськими брендами в рейтингу за кількістю ремонтованих пристроїв стали Xiaomi (12%, Redmi Note 4 і Redmi 4X) c Huawei (9,6%, Nova 2 і Honor 8). Як видно, люди здають в ремонт в основному досить старі гаджети. У смартфонах виробників з Піднебесної найчастіше ламаються екрани – в 56% випадків (проти 34% у Apple і 32% у Samsung).

Власники iPhone звертаються до сервісних центрів в основному для заміни акумулятора – в 30% випадків (проти 17% у Samsung і 14% у Xiaomi з Huawei). А ось в смартфонах Samsung найчастіше пошкоджується корпус – його лагодять в 20% випадків (проти 9% у китайських брендів і 7% у Apple). Сумарна частка пристроїв від всіх китайських виробників зросла за рік на 10% і склала 27%. Керівник інформаційно-аналітичного агентства Content-Review Сергій Половников впевнений, що зростання популярності смартфонів Xiaomi і Huawei в ремонтних сервісах пов’язаний зі збільшенням продажів гаджетів цих брендів.


Не пропустіть