Експерти рекомендують не поспішати з замовленням iPhone 12

Компанія Apple сьогодні офіційно запустила можливість оформлення попереднього замовлення свого нового мобільного флагмана iPhone 12 і його розширеної версії iPhone 12 Pro – хоча сам пристрій планується до релізу через тиждень, 23 жовтня. Незважаючи на те, що компанія Apple непогано постаралася в цьому році щодо презентації свого пристрою, зробивши ставку на оновлений дизайн і суттєві технічні відмінності всередині, багато експертів і уважні користувачі продовжують критикувати Apple щодо того, що вона навряд чи зможе представити своїм шанувальникам щось концептуально інше, ніж те, що ми могли бачити в минулому і позаминулому році.

Звичайно, новий iPhone 12 зазнав деяких приємних змін в плані оновленого дизайну та покращеними апаратними характеристиками. Але, за великим рахунком, основні відмінності між новим і старими флагманами на цьому і закінчується, і, як вважає значна частина експертів мобільної індустрії, у Apple в кінці цього року менше шансів серйозно здивувати своїх шанувальників і нових потенційних покупців, ніж в минулому році. З іншого боку, інженери і програмісти компанії Apple раз у раз нагадують громадськості про те, що вони роблять помітну ставку на поліпшення роботи деяких своїх пропрієтарних технологій в контексті операційної системи iOS, що має в теорії зробити новий iPhone 12 ще більш відповідним для бізнес-користувачів і мобільних ентузіастів.

Але і ці заяви вже звучать дещо менш переконливим чином, оскільки раніше компанія Apple так і не представила переконливих доказів того, що її новий мобільний пристрій в лінійці iPhone є чимось абсолютно новим. Втім, є ймовірність того, що вже під час самого релізу пристрою ми зможемо споглядати щось дійсно унікальне, хоча б з того чи іншого технічного аспекту. Що стосується попереднього замовлення, то експерти радять не поспішати з цим рішенням.

Не пропустіть