Експерти пояснили, навіщо потрібно відключати Bluetooth на смартфоні

Модуль Bluetooth є майже у всій сучасній електроніці, оскільки він є одним з найбільш бюджетних бездротових інтерфейсів. Сьогодні складно уявити пристрої без Bluetooth-модуля, хоча ще 20 років тому замість нього був IrDA.

Як правило, Bluetooth використовувається для передачі даних або підключення до сторонніх пристроїв на зразок смарт-динаміка, бездротових навушників або ноутбука.

Багато користувачів, яким за родом своєї діяльності часто доводиться користуватися бездротовим інтерфейсом, майже ніколи не відключають модуль Bluetooth. Тим часом експерти категорично не рекомендують із міркувань безпеки.

Камала Харріс, яка обіймає посаду віце-президента США, ніколи не користується бездротовими навушниками. Чиновниця побоюється допустити інформаційний витік.

Про це стало відомо наприкінці минулого року. Через кілька днів після появи новини анонімний експерт у сфері інформаційної безпеки @SwiftOnSecurity опублікував у Twitter пост, у якому підтримав рішення віце-президента.

В повідомленні наголошувалося, що активований Bluetooth-модуль відкриває у смартфоні інтерфейс для кібератаки.

Американський регулятор FCC радить власникам смартфонів вимикати Bluetooth-модуль, якщо він зараз не використовується. Особливо важливо робити це у публічних місцях.


Джерело internetua

Не пропустіть