Експерти підрахували собівартість нового iPhone 11 Pro Max (Інфографіка)

Компанія TechInsights підрахувала вартість компонентів в новому iPhone 11 Pro Max і порівняла її з iPhone XS Max. Таким чином, компоненти iPhone 11 Pro Max обходяться в $ 490,5, тоді як собівартість його попередника становила $ 443.

Найдорожчим компонентом пристрою виявилася потрійна основна камера за $ 73,5. OLED-дисплей подешевшав до $ 66,5, хоча ще рік тому в iPhone XS Max екран обходився в $ 80,5 і був найдорожчим компонентом смартфона. Чіпсет Apple A13 обходиться компанії в $ 64. А ось акумулятор ємністю 3969 мАг варто лише $ 10,5.

Таким чином, роздрібна вартість гаджета приблизно вдвічі дорожче ціни його компонентів. У США iPhone 11 Pro Max можна купити від $ 1099 і вище, залежно про обсягу пам’яті.

Справедливості заради відзначимо, що не варто звинувачувати Apple в надмірній націнці роздрібної вартості iPhone 11 Pro Max. Так, TechInsights не включала в підрахунок інші витрати на виробництво смартфона, такі як дослідження, патентні відрахування, розробка програмного забезпечення, упаковка, комплектація, реклама і логістика.

Джерело mobidevices.ru
Не пропустіть