Експерти назвали найпопулярнішу модель iPhone в історії

Історія iPhone почалася в далекому 2007-му, коли Стів Джобс представив перше покоління знаменитих гаджетів, які надовго визначили тренди мобільного ринку. За минулі роки «яблучні» пристрої різних серій продавалися зі змінним успіхом – і напередодні чергової презентації Apple журналісти з’ясували, яка з моделей бренду стала найпопулярнішою у покупців за весь час існування лінійки.

За даними зарубіжних ЗМІ, поточний рекорд продажів серед всіх поколінь фірмових смартфонів утримують моделі iPhone 6 і iPhone 6 Plus з показником в 222,4 мільйона проданих пристроїв. Таким цифрам, як стверджують експерти, гаджети зобов’язані значною (за мірками 2014 го) діагоналлю екрану: 4,7 дюйма у базовій моделі і 5,5 дюйма у Plus-версії. Представлений роком пізніше iPhone 6s отримав аналогічний розмір дисплея, і розійшовся тиражем трохи менше 125 мільйонів екземплярів. Таким чином, сума відвантажень смартфонів шостої серії перевищила 350 мільйонів пристроїв.

Надалі тренд на збільшення розмірів дисплеїв мобільних пристроїв продовжився, і темпи поставок знизилися: лінійка iPhone 7 (включаючи версію з приставкою Plus) продалася в кількості більше 83 056 000 одиниць, а моделей iPhone 8 і 8 Plus з підтримкою бездротової зарядки Apple реалізувала понад 95 165 000 штук.

iPhone XR, який став набільш затребуваним пристроєм бренду в 2019-му , за даними джерела, на сьогодні знайшов «всього» 72,1 мільйона нових власників. Йому на п’яти наступає iPhone 11 з показником близько 40 мільйонів одиниць менш ніж за рік з моменту роздрібного дебюту.

Аутсайдером ж зведеного рейтингу останніх років аналітики назвали перше покоління iPhone SE із загальним обсягом продажів в 30,16 мільйона одиниць.

Не пропустіть