Експерти назвали 7 смартфонів з кращою камерою, ніж у iPhone

Дуже багато людей вважають камеру iPhone найкращою на мобільному ринку, але експерти вважають, що є флагмани, які краще показують себе в цьому параметрі. Відомо про 7 таких смартфонів, які при цьому часто дешевші за останній iPhone 11 Pro Max.

На перше місце по зйомці експерти з агентства DxOMark поставили Xiaomi Mi 10 Ultra, який є найдорожчим флагманом компанії Xiaomi на даний момент. Смартфон оснащений основною пентакамерою з головним сенсором на 48 МП, є підтримка зйомки відео в роздільній здатності 8K. Оцінка смартфона – 130 тестових балів.

Друге місце займає актуальний флагманський смартфон Huawei, якому вже майже півроку – це модель P40 Pro. Він оснащений основною квадрокамерою з головним сенсором на 50 МП, є також телефото модуль на 12 МП. Смартфон також може знімати портретні фото на дуже високому рівні завдяки наявності 3D-сенсора ToF. Оцінка смартфона – 128 тестових балів.

На третьому місці флагманський смартфон компанії Honor, який називається “30 Pro+”. У нього також встановлений основний модуль на 50 МП, є підтримка зйомки відео із застосуванням оптичної стабілізації. Оцінка смартфона – 125 тестових балів.

Четверте місце займає минулорічний флагманський Huawei Mate 30 Pro, головною фішкою якого є хороша зйомка в умовах недостатнього освітлення. Слід також звернути на фронтальну камеру з роздільною камерою на 32 МП. Оцінка смартфона – 123 тестові бали.

П’яте місце займає донедавна флагманський Honor V30 Pro. Смартфон оснащений оптичною стабілізацією та одним з перших L-подібних основних модулів камери. Оцінка смартфона – 122 тестові бали.

На шостому місці розташувався флагманський Samsung Galaxy S20 Ultra, який був презентований на початку цього року і ще недавно був головним флагманом Samsung. Він став одним з перших на ринку з підтримкою зйомки відео у 8К та з камерою на 108 МП, є також 100-кратний цифровий зум. Оцінка смартфона – 122 тестові бали.

Сьоме місце зайняв OnePlus 8 Pro, який є флагманським смартфоном компанії, поки не вийшов OnePlus 8T. Смартфон оснащений основною камерою з головним сенсором 48 МП, є підтримка оптичної стабілізації. Оцінка смартфона – 119 тестові бали.

Не пропустіть