Експерти назвали 20 кращих в світі смартфонів

Незалежні експерти на основі порівняння десятків моделей смартфонів назвали ТОП-20 мобільних пристроїв, представлених на світовому ринку за останні кілька років. В процесі оцінки фахівці порівнювали безліч показників, включаючи технічні параметри, дизайн, зручність використання, вартість і так далі.

В результаті лідером за сукупністю показників виявився китайський OnePlus 6T. При ціні всього в 550 доларів, новинка сподобалася експертам з точки зору дизайну, якості роботи камери і ефективної батареї, яка має великий ємністю і мінімальним часом зарядки.

Друге місце дісталося одній з останніх новинок Apple iPhone XR. Автори рейтингу зазначають, що модель за своїми можливостями відповідає iPhone XS, але при цьому володіє більш доступною для покупців вартістю.

Замкнув лідируючу трійку Google Pixel 3 і його збільшена в розмірах версія 3XL. Цей пристрій повинен експерти виділяють хорошу камеру і дуже зручну операційну систему, яка спрощує роботу з пристроєм.

Трохи не дотягли до призової трійки Samsung Galaxy Note9 і iPhone XS. У ТОП-20 рейтингу потрапили і інші представники двох провідних світових виробників смартфонів.


Не пропустіть