Експерти iFixit показали, як працює лазерний сканер в новому iPad Pro

В деяких деталях він схожий на попередника.

Слідом за MacBook Air, який потрапив до рук фахівців iFixit минулого тижня, на сайті з’явилося відеоогляд iPad Pro 2020 року. Можемо порівняти, наскільки він схожий на попередника.

«Демонтаж» пропонує розглянути новий модуль камери iPad Pro, оснащений ширококутним об’єктивом роздільною здатність 12 Мп з додатковим ультраширококутним об’єктивом роздільною здатністю 10 Мп. Особливо фахівці були зацікавлені в новому сканері LiDAR, промені якого інженери розглянули за допомогою інфрачервоної камери. За їх словами, сканер LiDAR на iPad Pro не використовує стільки ж проекцій, скільки камера True Depth, яка використовується в iPhone і iPad Pro для ідентифікації особи.

Фронтальна камера, як і АКБ ємністю 36,71 Втч, виявилася ідентичною iPad Pro 2018, говорять експерти iFixit. Порт USB-C, як і раніше, модульний, що полегшує ремонт і його заміну у разі необхідності. Тим не менш, майже все інше в iPad Pro 2020 року зафіксовано за допомогою клею, що ускладнює доступ до інших деталей. Наприклад, для отримання акумулятора необхідно попередньо зняти системну плату.

Джерело 9to5mac
Не пропустіть