Експерти DxOMark перевірили фронталку Xiaomi Mi10 Pro

Вона їх не вразила.

Xiaomi Mi 10 Pro — новітній топовий смартфон китайського бренду, в якому представлені преміальні компоненти. Можливості основної камери смартфона вже тестувалися в DxOMark, а тепер експерти дісталися й до фронталки гаджета.

Селфі-камера флагмана Xiaomi представлена 20-мегапіксельним сенсором з апертурою f/2.0 і здатна записувати відео з роздільною здатністю 1080p і швидкістю 30 кадрів в секунду. Для оцінки і аналізу фронтальної камери смартфона інженерами DxOMark було відзнято понад 1500 зображень і понад 2 години відео.

За висновком лабораторії, камера показала відмінний баланс білого як в сонячну погоду на вулиці, так і в приміщенні, а також хорошу експозицію на обличчях і глибину різкості. Під час «кроп-зйомки» Mi10 Pro відзначився високою деталізацією: різкість зберігалася, навіть якщо знімок був виконаний на відстані 120 см.

Серед мінусів експерти відзначили не найкращу передачу кольору, обмежений динамічний діапазон і неприродні тони шкіри при слабкому освітленні. Ці ж самі недоліки були помічені під час зйомки відео.

В резульаті фронталці присвоїли 84 бали за фото і 81 за відео.


Джерело dxomark

Не пропустіть