EA нащось представила три посередні гри

Перша велика презентація в рамках E3 2019 виявилася цілковитим розчаруванням. Ймовірно, ви теж чекали чогось більшого

Компанія EA продовжує виділятися на тлі інших. Правда, не шикарними релізами, а проведенням презентації за день до E3 2019. Цього разу нам знову показали темряву спортивних симуляторів, купу контенту для The Sims 4 і трохи геймплея зі світловим мечем. Якщо ви чекали чогось неймовірного і карколомного – стримайте запал, адже гігант відеоринку робить упор на прибуткові гри-сервіси.

Jedi: Fallen Order

Першою грою, яку показали нам представники компанії EA, стала Jedi: Fallen Order. Так, це та сама гра про джедаїв, яку багато хто так довго чекали. Якщо ви теж є фанатом франшизи «Зоряні війни», то ми поспішаємо вас розчарувати – поки що проект виглядає повною посередністю. Графіка «пластикова», досить нудна, без промальовування дрібних деталей, та й в цілому картинка виглядає блідо. Наче граєш в PUBG на мінімальних налаштуваннях графіки. Складається враження, що нам показали гру не 2019 року, а проект 2009 року випуску. І це дуже дивно, адже зазвичай на презентаціях показують злегка прикрашену картинку. До геймплею теж питань чимало. У ворогів, наприклад, з’явилися смуги здоров’я над головою, які займають чверть екрану, а ще нам зрідка дають побитися зі здоровенними павуками. Боївка побудована на п’яти-шести анімаціях, плюс ви можете уповільнювати час, притягувати і штовхати ворогів за допомогою Сили.

Традиційно «влучні» штурмовики, світлові мечі і павуки розміром з будинок – як вам таке? Ще й дроида нам на спину посадили, адже без нього зовсім не по-джедайському виходить. Щоб хоч якось виправдати своє перебування з юним джедаєм, дроїд буде зламувати термінали, виконувати роль ліхтарика і, при необхідності, видавати головному герою чудодійні ліки. Про коридорні рівні навіть говорити не хочеться – в першій Uncharted простору було набагато більше, ніж у цій ААА-ігри. Якщо до релізу розробники щось кардинально не змінять, то можна буде сміливо записати Jedi: Fallen Order в список прохідних проектів по всесвіту «Зоряних воєн».

Jedi: Fallen Order вийде в 2019 році на PS4, ПК і Xbox One.

Аpex Legends

Дивно, але королівської битві Apex Legends під час презентації приділили стільки ж часу, скільки FIFA або Madden. Але ж про цю гру багато хто вже банально забув, та й говорити було явно не про що.

Розробники показали нам красиві скіни зброї і персонажів, розповіли про бойовий пропуск другого сезону, пообіцяли рангову систему боїв і навіть показали ролик про новий персонажа. Бойовий пропуск абсолютно не здивував – у геймера є завдання в дусі «Убий ворога пострілом в голову п’ять разів», за проходження яких дають ресурси і «шкурки» для гвинтівок. Це вже було в першому сезоні, просто систему трохи поліпшили.

Новий персонаж є героєм підтримки – дівчина з дивним акцентом вміє ставити спеціальні установки, відразливі ворогів, і встановлювати магнітну установку, яка дає непробивний щит в певному радіусі. Фанатам допоміжних героїв нова легенда точно сподобається, хоча розставляти захисний «паркан» під час бою явно буде не дуже комфортно. В цілому, Apex Legends розвивається за цілком зрозумілою схемою – розробники роблять більше героїв, яким потім можна малювати красиві скіни. І, природно, продавати все це добро в магазині за реальні гроші.

Battlefield V

Якщо в Apex Legends нам хоч цікаві скіни показали, то на презентації нового контенту Battlefield V можна було легко заснути. Справа в тому, що співробітники EA вирішили не робити нічого кардинально нового і просто представили розсип нових карт, які будуть виходити раз на місяць. Є барвиста локація в Італії, величезна карта з Північної Африки для війни на танках, літаках і іншій техніці, плюс нове поле бою, яке ще в розробці і з’явиться в грі тільки в жовтні. Ось, власне, і все, що придумали розробники для шутера, який колись був кращим в жанрі.


Не пропустіть