Дизайнер Apple розкрив секрет AirPods

Розробники обміркували кожну деталь, що допомогло зробити їх дизайн і практичність бездоганними, хоча спочатку навушники можуть викликати у користувачів неоднозначне враження.

Джонні Айв, який займався розробкою дизайну AirPods, розповів, чому навушники отримали величезну популярність і стали затребуваними в усьому світі. Він повідомив, що розробники обміркували кожну деталь, що допомогло зробити їх дизайн і практичність бездоганними, хоча і не заперечує, що спочатку навушники можуть викликати у користувачів неоднозначне враження. Це відбувається через те, що люди не завжди можуть позитивно оцінювати незвичні речі, які виходять з рамок стабільного, адже дуже довгий час всі асоціювали навушники з проводами.

Всі деталі, починаючи від форми самих навушників, їх функцій і до звуку закриття футляра, ретельно продумувалися і тепер приносять величезне задоволення – в цьому і весь секрет. Більш того, по достоїнству їх зможе оцінити кожен користувач, плюси будуть відкриватися день за днем. Якщо спочатку буде здаватися, що до них неможливо звикнути, пізніше буде складно уявити, як раніше можна було користуватися іншим девайсом. Так само стало відомо, що незабаром компанія Apple планує випустити бездротову зарядку, яку назвуть AirPower.


Не пропустіть