Дизайн OnePlus Ace 3 Pro та технічні характеристики просочилися напередодні запуску

Серед телефонів серії OnePlus Ace 2, випущених минулого року, Ace 2 Pro, який дебютував у серпні, був найпотужнішим смартфоном. Тепер, коли бренд вже випустив телефони Ace 3 та Ace 3V в Китаї в цьому році, схоже, що компанія працює над Ace 3 Pro. Сьогодні ресурс Digital Chat Station поділився подробицями про дизайн і технічні характеристики пристрою.

З точки зору дизайну, OnePlus Ace 3 Pro матиме OLED-панель з вигнутими краями на передній панелі, металеву середню рамку та скляну задню панель. Цікаво, що новий витік стверджує, що він матиме інший дизайн задньої панелі порівняно з існуючими флагманами OnePlus.

DCS виявив, що OnePlus Ace 3 Pro матиме OLED-панель з роздільною здатністю 1,5K. Під капотом пристрою буде встановлений чіп Snapdragon 8 Gen 3, 16 ГБ оперативної пам’яті, 1 ТБ постійної пам’яті та великий акумулятор. На задній панелі він матиме 50-мегапіксельну основну камеру, але немає ясності щодо того, чи буде вона включати 2-кратну телефотокамеру. Основним об’єктивом може бути той самий датчик камери IMX890, який доступний на OnePlus Ace 3 / 12R.

У попередньому повідомленні на Weibo DCS стверджував, що Ace 3 Pro також може мати версію з 24 ГБ оперативної пам’яті LPDDR5x. Повідомляється, що пристрій може мати двоелементний акумулятор ємністю 6 000 мАг зі швидкою зарядкою 100 Вт.

На глобальному ринку Ace 3 був ребрендований як OnePlus 12R. Існують припущення, що Ace 3V може отримати ребрендинг як OnePlus Nord 4 на світовому ринку. Однак, оскільки Ace 2 Pro залишився ексклюзивом для китайського ринку, немає впевненості щодо глобального випуску Ace 3 Pro.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть