Дизайн Google Pixel 4 розкрито авторитетним інсайдером

Інсайдер Стів Хеммерстоффер, відомий під псевдонімом OnLeaks, протягом майже двох тижнів підігрівав інтерес читачів в Twitter якимось важливим анонсом. Оголосивши про початок бійки між фанатами Apple і Android, він опублікував зображення майбутнього Google Pixel 4. Дизайн пристрою виявився вельми знайомим.

Інсайдер заявив, що представлені рендери були створені на основі раннього прототипу майбутнього «пікселя», тому фінальний варіант може дещо відрізнятися від зображеного. Насамперед пристрій виділяється квадратним блоком основної камери, практично в точності повторює такий в майбутніх iPhone XI і iPhone XR (2019) . При цьому у нового смартфона Google як і раніше буде тільки одна камера.

Розташування динаміка в верхній частині дисплея натякає на виріз, як в Pixel 3 XL. Крім того, Pixel 4 позбудеться фронтальних стереодинамиков – другий динамік у нього буде на нижньому торці біля роз’єму USB Type-C, як в Pixel 3a.

На корпусі не видно сканера відбитків пальців, так що датчик може бути вбудований в дисплей або ж Google могла зовсім від нього відмовитися на користь системи розпізнавання осіб. До слова, в четвертій беті Android Q з’явилася відповідна функція.

Також стало відомо, що Google змінила підхід до розробки нових смартфонів та інших пристроїв. Пошуковий гігант створив три команди дизайнерів, які незалежно один від одного працюють над новими продуктами. Потім компанія буде вибирати кращий із запропонованих варіантів. Як повідомляється, таке рішення було прийнято після випуску торішнього Pixel 3 XL з величезною «чубчиком», дизайн якого багатьом не сподобався. Ймовірно, OnLeaks показав один з варіантів майбутнього смартфона.

Вихід Pixel 4 і Pixel 4 XL очікується восени цього року.


Не пропустіть