Дисплей Samsung Galaxy S21 визнано найкращим серед всіх смартфонів

Минулого місяця компанія Samsung презентувала три флагманські смартфони: Galaxy S21, Galaxy S21 Plus та Galaxy S21 Ultra. Усі три девайси отримали флагманські характеристики, але Galaxy S21 Ultra відчутно вирвався вперед у порівнянні з двома іншими моделями. Як і минулого року, компанія Samsung позиціонує модель Ultra, як рішення з найкращими характеристиками на ринку. Зараз виявилося, що дисплей у Samsung Galaxy S21 справді став найкращим серед усіх моделей на ринку.

Агентство DxOMark опублікувало дані про власне тестування Samsung Galaxy S21 Ultra. Згідно з їхніми даними, дислпей у моделі справді найкращий на ринку, але, крім цього, вони протестували аудіоскладову, і за цим параметром модель не стала найкращою, зайнявши лише 11-те місце. Що цікаво, результатів тестування камери, за які, у першу чергу, відомі DxOMark, поки немає.

Нагадаємо, що Samsung Galaxy S21 Ultra оснащений дисплей Super AMOLED 2X з діагоналлю 6.8 дюйма. Він має покриття Corning Gorilla Glass 6, роздільну здатність 3200 х 1440 пікселів та частоту оновлення 120 Гц, рівень PPI – 515. За аудіо відповідальні два динаміки, тюнінговані AKG, які підтримують технологію Dolby Atmos. Також девайс оснащений системою з трьох мікрофонів.

Не пропустіть