Директор компанії Xiaomi подарував працівникам по 60 тисяч доларів

В Xiaomi Group розповіли про те, що рада директорів компанії роздала понад 70 млн акцій 3904 співробітникам групи. Премії роздали молодим інженерам, новим співробітникам, що займають ключові позиції в команді, а також співробітникам, які давно працюють.

У п’ятницю на закритті торгів ціна акцій Xiaomi становила 3,37 долара, тобто загальна вартість подарованих акцій перевищила 235 млн доларів, а кожен співробітник отримав в середньому понад 60 тис. доларів.

Xiaomi особливо відзначила, що серед перерахованих вище співробітників близько 700 видатних молодих інженерів були відібрані для участі у програмі Xiaomi «Програма заохочення молодих інженерів». Вони отримали по 77,2 тис. доларів.

План заохочення молодих інженерів особисто очолює Лей Цзюнь (Lei Jun), засновник, голова та генеральний директор Xiaomi Group. Він затвердив список, до якого увійшли інженери-дослідники, тестувальники, менеджери з продуктів, дизайнери і так далі. Вони працюють в областях дослідження і розробки мікросхем, машинного навчання, розробки програмного і апаратного забезпечення, хмарних обчислень і так далі.

Наймолодшому співробітнику всього 24 роки. Xiaomi заявила, що цей план стимулювання буде поширений на всю компанію. Крім того, це буде довгостроковий проект заохочення талантів для всіх молодих інженерів компанії.

Джерело Gizchina
Не пропустіть