DuckDuckGo запускає чат зі штучним інтелектом, що дозволяє анонімно спілкуватися з усіма популярними ШІ

DuckDuckGo, пошукова система, відома своєю увагою до конфіденційності користувачів, запустила чат зі штучним інтелектом DuckDuckGo. Цей новий сервіс дозволяє спілкуватися з потужними генеративними чат-ботами ШІ абсолютно анонімно і безплатно.

Цей ШІ-чат виступає посередником між вами та чат-ботами. Ви можете ставити запитання або надавати підказки, а DuckDuckGo AI Chat перенаправить їх відповідному чат-боту (наприклад, OpenAI GPT-3.5 Turbo або Anthropic Claude 3 Haiku), видаляючи при цьому будь-яку особисту інформацію з ваших запитів. Самі чат-боти бачитимуть лише IP-адресу DuckDuckGo, а не вашу, що додатково захищає вашу анонімність.

Хоча деякі чат-боти можуть тимчасово зберігати ваші розмови, цей запевняє користувачів, що ці дані видаляються протягом 30 днів і не можуть бути використані для навчання або вдосконалення моделей ШІ.

Послуга безплатна, але існує щоденний ліміт на кількість взаємодій, щоб запобігти зловживанням. Звичайні користувачі не повинні стикатися з цим обмеженням під час звичайного використання.

DuckDuckGo планує розширити кількість доступних чат-ботів у майбутньому, пропонуючи вам ще більше можливостей для вивчення можливостей просунутого ШІ та ведення анонімних розмов.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть