Дубілет запускає Dubidoc – безплатний сервіс для обміну документами

Ексміністр Дмитро Дубілет, який також є співзасновником Monobank, анонсував запуск нового безплатного сервісу для підпису та обміну документами – Dubidoc.

Дмитро Дубілет розповів, що Dubidoc вже доступний у вебверсії, а також через мобільні додатки для iOS і Android. Українці тепер мають можливість вирішувати бізнес-питання та використовувати сервіс у повсякденному житті.

За словами Дубілета, Dubidoc відзначається мінімалістичним дизайном та простотою використання. Для підпису документа достатньо відкрити його через Dubidoc та скористатися своїм Дія.Підписом. Після цього документом можна поділитися з будь-ким.

Розробники сервісу приділили особливу увагу потребам бухгалтерів, впровадивши зручні функції сортування за тегами та інші корисні можливості.

“Схожий сервіс я колись запускав у ПриватБанку, але тоді не було Дії та сучасних мобільних додатків,” – згадав Дубілет. Він також додав, що кілька українських компаній скопіювали той сервіс, але їхні інтерфейси залишають бажати кращого.

Щоб скористатися Dubidoc, необхідно отримати спеціальне запрошення. Для цього потрібно перейти на сайт сервісу та залишити свою електронну пошту. “Залиште свій емейл на dubidoc.com.ua. З наступного тижня ми починаємо відправляти інвайти першим користувачам”, – уточнив Дубілет.

Дубілет висловив подяку своєму партнеру Андрію Сухову та всій команді Checkbox за співпрацю над проєктом. “P.S. Зробили на сайті невеличку пасхалку. Цікаво, чи хтось знайде”, – додав він на завершення.


Не пропустіть