Другий за величиною акціонер Tesla інвестує 35 млн доларів у запуск повітряного таксі Lilium

Німецький стартап Lilium, який реалізує ідею повітряного таксі, отримав $35 млн від компанії Baillie Gifford, головного зовнішнього інвестора Tesla. До 2025 року компанія планує запустити транспортний засіб з електричним вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL).

У 2019 компанія Lilium зробила перший політ п’ятимістного електричного літака Lilium Jet. Транспортний засіб злітає і приземляється вертикально, подібно вертольоту, приводиться в дію 36 електричними реактивними двигунами.

Тип літака, який розробляє Lilium, зазвичай називають «літаючим автомобілем», оснащеним електричним приводом, здатним перевозити тільки кілька пасажирів, і призначеним для коротких рейсів в межах міста або регіону. Ці типи транспортних засобів все ще знаходяться на стадії прототипу і повинні бути розгорнуті для комерційного обслуговування.

Lilium заявляє, що до 2025 року вона продовжить виконання пасажирських перевезень в декількох точках світу. За словами компанії, коли етап буде завершений, Lilium Jet отримає дальність 300 км (186 миль) і максимальну швидкість 300 км/год (186 миль на годину).

Шестихвилинна поїздка з Манхеттена в аеропорт JFK коштуватиме $70, відзначає CNBC. Lilium планує випустити додаток, який дозволить замовляти таксі як в Uber. Комерційні поїздки повинні початися в 2025 році. Керувати таксі будуть люди.


Джерело TheVerge

Не пропустіть