Доступні навушники OnePlus Buds Z можуть вийти з OnePlus 8T

Компанія OnePlus випустила свої перші бездротові навушники OnePlus Buds у липні за ціною близько 90 доларів у Індії. Зараз стало відомо, що компанія OnePlus планує випустити нові навушники, які будуть називатися “Buds Z”. Зараз видання 91mobiles опублікувало інформацію про те, що навушники вийдуть разом з OnePlus 8T. Нагадаємо, що презентація OnePlus 8T повинна пройти в Індії 14 жовтня.

Раніше OnePlus випустили Bullets Wireless Z, як доступнішу версію Bullets Wireless, тому цього разу все має бути за цим самим сценарієм. Також ця назва була помічена у бета-версії OxygenOS 11.

Нагадаємо, що OnePlus Buds вийшли з динамічними драйверами 13.4 міліметра з чистим звуком та ENC. У навушників також досить непогана автономність, яка має бути на рівні 7 годин від одного заряду, при цьому автономність з використанням зарядного кейса разом складе 30 годин. У навушників є захист за стандартом IPX4 та підтримка з’єднання по Bluetooth на відстані до 10 метрів. Компанія заявляє, що 10-хвилинна зарядка дає користувачу 10 годин відтворення музики.

Джерело 91mobiles
Не пропустіть