Додаток Google Recorder тепер дозволяє редагувати записи

Для більшої кількості користувачів.

Google вперше представила свій просунутий додаток для запису звуку з Pixel 4. Google Recorder вміє в режимі реального часу транскрибувати надиктовані повідомлення в текст. Основною перевагою інструменту є те, що він добре працює без підключення до Інтернету. Пізніше цей додаток стане доступний для старих пристроїв Google Pixel.

Друга версія Google Recorder почала впроваджуватися для користувачів Pixel вчора. Вона містить кілька корисних нових функцій, які допомагають користувачам легко знаходити, редагувати і обмінюватися записами.

В оновленому додатку тепер можна вирізати частини записаного звуку, просто виділивши певну непотрібну частину розшифрованого тексту. Також з’явилася функція інтелектуальної прокрутки, яка автоматично знаходить важливі ключові слова в розшифровці і виділяє їх поруч зі смугою прокрутки, щоб допомогти користувачам легко переходити до важливого розділу. Крім того, користувачі зможуть створювати короткі відеокліпи зі збережених записів.

Всі ці функції доступні в останньому оновленні Google Recorder для Pixel 4a 5G і Pixel 5. Однак завантажити оновлений додаток також зможуть власники більш старих телефонів: Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL, Pixel 3a, Pixel 4, Pixel 4 XL та Pixel 4a. Для цього потрібно перейти за посиланням, та завантажити APK-файл.

Джерело gsmarena
Не пропустіть