Додаток Google Pay буде закрито в червні: як це вплине на всіх користувачів Android

Додаток Google Pay припиняє свою роботу в США, повідомила компанія у своєму блозі. Автономна версія програми буде недоступна після 4 червня 2024 року, а користувачі повинні будуть перейти на Google Wallet.

Функції, які зникнуть після видалення додатка, включають P2P-платежі, пошук пропозицій та угод, а також управління балансом на платформі. Додаток залишиться доступним на інших ринках, таких як Індія та Сінгапур.

Google повідомив, що хоча Google Pay використовують “мільйони людей у більш ніж 180 країнах”, він є десктопною версією для ChromeOS, macOS та ПК на базі Windows. На мобільних пристроях він є частиною екосистеми Google Wallet, для якої існує додаток для Android та iOS.

Гаманець є основним сервісом, який безпечно зберігає платіжні картки, проїзні на транспорт, посвідчення особи та водійські права, і ним користуються в п’ять разів більше, ніж додатком Pay у США. Користувачі, які мають баланс у своєму додатку, повинні переказати кошти до 4 червня на банківський рахунок. Пошук найкращої пропозиції стане частиною Пошуку, а для користувачів у США буде створено окремий розділ “Пропозиції”.

Джерело Google

Не пропустіть