Для iPhone, iPad та ПК тепер доступні ігри з Xbox

У грудні минулого року представники компанії Microsoft розповіли, що вже цього року сервіс стрімінгу ігор з консолі Xbox Cloud Gaming (xCloud), стане доступним для iOS-девайсів та ПК. Сьогодні сервіс офіційно стартував і доступний для всіх актуальних iPhone, iPad та для ПК.

Нагадаємо, що Microsoft xCloud – це аналог NVIDIA GeForce Now та Google Stadia, який раніше був доступним лише на Android-девайсах. Відтепер власники iPhone та iPad, а також Windows-ПК зможуть отримати доступ до сервісу, щоправда, лише за запрошенням.

За словами офіційного представника Microsoft та голови підрозділу xCloud, Кетрін Глюкштейн, у планах компанії є відкриття Xbox Game Pass Ultimate вже у найближчі місяці для великої кількості гравців. На жаль, ніякої конкретики щодо термінів виходу поки немає.

Запрошення будуть надсилатися у всіх 22 країнах, у яких на даний момент офіційно доступний цей сервіс. Усім гравцям, які отримали запрошення, слід мати сумісний контролер з підключенням через USB або Bluetooth. Крім цього, понад 50 ігор вже підтримують сенсорні елементи управління, і з часом їхній список повинен рости.

Не пропустіть