iOS 13.1 обмежує швидкість безпровідних зарядок для iPhone

Правда тільки тих, які, імовірно, не підтримують регулювання напруги з фіксованою частотою

Фанати довго чекали, поки компанія Apple розщедриться і додасть в стандартну комплектацію смартфонів швидку зарядку. Та з виходом iPhone 11 Pro і 11 Pro Max нарешті це сталось. Модель iPhone 11 не отримала цей аксесуар, тому власникам її доведеться купити її окремо. Та з бездротовими зарядками все ще складніше.

Виявилось, що нова версія iOS штучно занижує потужність блоків живлення максимум до 5 Вт.

Ресурс ChargerLAB перевірив швидкість бездротової зарядки на кількох моделях смартфонів iPhone 11 зі встановленою iOS 13.1 і виявив, що ряд зарядок, які раніше могли заряджати нові iPhone з вихідною потужністю 7,5 Вт на iOS 13, тепер обмежені тільки 5 ват.

Це призводить до збільшення часу зарядки, як показано на графіку. Виняток становлять бездротові зарядні станції від таких виробників як Belkin, Mophie, Native Union, Anker і Logitech, які продаються в Apple Store.

Це змусило ChargerLAB припустити, що Apple обмежує бездротову зарядку для тих станцій, які не підтримують регулювання напруги з фіксованою частотою. Причому спостерігається це тільки в iOS 13.1. На своєму сайті в описі до деяких бездротових зарядних станцій потужністю 7,5 Вт компанія все ще називає цю технологію Apple Fast Charging, хоча в минулому році вона була включена в стандарт Qi і, відповідно, більше не вимагає ліцензії в рамках програми Apple MFi.

З якої причини компанія почала обмежувати бездротові зарядки – невідомо. Офіційного роз’яснення поки не надходило.

Джерело chargerlab.com trashbox.ru

Не пропустіть