Для бездомних в США надрукують будинки на 3D-принтері

Перший будинок надрукували всього за добу.

Візит-центр поселення вже побудований – 3D-принтеру Icon на це знадобилось трохи більше доби. Всього планується побудувати шість будинків, причому три з них будуть друкувати одночасно.

Тривимірний друк стає все більш популярною будівельної технологією. Одна з головних її переваг – дешевизна, завдяки чому доступне житло можна надати людям з бідних регіонів і представникам уразливих соціальних груп. Наприклад, в техаському місті Остін планується надрукувати кілька будинків для бездомних.

Проектом керує некомерційна організація Mobile Loaves & Fishes. Згідно з її планом, на території в 20 га повинно з’явитися більше 500 будинків. Шість з них надрукує компанія Icon за допомогою свого 3D-принтера Vulcan.

Як повідомляє New Atlas, всі шість надрукованих будинків будуть введені в експлуатацію до кінця року. Три з них надрукують одночасно, щоб продемонструвати ефективність технології та знизити витрати.

Перш ніж приступити до основної частини роботи, Icon встигла надрукувати візит-центр поселення. Будівлю площею 46 квадратних метрів надрукували за 27 годин.


Не пропустіть