DJI Pocket 2 офіційно презентовано

Компанія DJI офіційно презентувала друге покоління своєї міні-камери. Нагадаємо, що перше покоління називалося “Dji Osmo Pocket”, а друге – просто “Pocket 2”, без індекса “Osmo”. Незважаючи на те, що камера справді неймовірно компактна та легка (вага складає лише 117 грамів), у неї більший сенсор та об’єктив з більшим кутом, ніж це було у випадку з першим поколінням. Компанія заявила, що завдяки цьому якість зйомки стала значно кращою.

Тепер тут встановлений сенсор 1/1,7 дюйма (у попередньому поколінні, нагадаємо, був 1/2,3 дюйма), фокусна відстань складає 20 міліметрів, діафрагма – f/1,8. Стандартний режим дозволяє знімати знімки з роздільною здатністю 16 МП, а у режимі високої роздільної здатності можна знімати в 64 МП. Відео доступно в якості до 4К 60 fps 100 Мбіт/с. Тепер є підтримка HDR та цифрового зуму без погіршення якості (8X при режимі високої роздільної здатності та 4Х при стандартному режимі зйомки).

Покращили систему фокусування, тепер є підтримка функції Hybrid 2.0. Також виробник відчутно покращив аудіосистему, додавши в неї 4 мікрофони, а також фішки Soundtrack, Audio Zoom та Directional Audio. У DJI Pocket 2 є оптична стабілізація по трьох осях та можливість зйомки в панорамному режимі. Також є можливість проводити пряму трансляцію та миттєво вмикати девайс завдяки функції Fast Wake.

Разом з камерою презентували також комплектацію, яка складається з зарядного чохла, бездротового мікрофона, водонепроникного чохла, компактного колеса управління, продовжувача, ширококутної насадки на об’єктив, бездротового модуля та системи підтримки смартфона. Управління всіма функціями відбувається через безкоштовний додаток DJI Mimo, який доступний для власників девайсів з операційними системами Android та iOS.

DJI Pocket 2 буде доступним у базовій та просунутій комплектаціях. DJI Pocket 2 буде доступним за 349 доларів з Mini Control Stick та кріпленням для штатива, а DJI Pocket 2 Creator Combo з Mini Control Stick, кріпленням для штатива, ширококутною насадкою, бездротовим мікрофоном з захистом від вітру, унікальним холдером та маленьким штативом буде доступним за 499 доларів.

Джерело DPReview
Не пропустіть