Disney+ запускає ексклюзивну імерсивну історію Marvel для Apple Vision Pro

Годинна інтерактивна та захоплююча історія Disney+ з ефектом присутності з’явиться на екрані Apple Vision Pro найближчим часом, згідно з повідомленням студії Marvel. Оригінальна історія Disney+ пов’язана з анімаційним серіалом «А що, як…?» (What If…?) і буде випущена у вигляді нового додатка для Vision Pro.

«А що, як…?» переосмислює події з кіновсесвіту Marvel у несподіваний спосіб, і завдяки Vision Pro фанати можуть стати головними героями захоплюючої історії, яка трансформує простір навколо них, коли вони подорожують між реальностями.

Існують різноманітні варіанти ключових персонажів Marvel, шанси навчитися містичним мистецтвам та можливість використати силу Каменів Нескінченності. Marvel заявляє, що користувачі «перетинатимуть межу між доповненою та віртуальною реальністю», проходячи через сюжетну пригоду, взаємодіючи зі світом за допомогою рук та очей.

Досвід включає в себе «захоплююче середовище» нових і знакових локацій MCU, з приголомшливими візуальними ефектами й підтримкою просторового звуку. Конкретної дати виходу «А що, як…? Захоплююча історія» (What If…? An Immersive Story) не названо, але Marvel заявляє, що більше інформації з’явиться незабаром.

Джерело MacRumors

Не пропустіть