Дешевший і кращий за Tesla: покупці ледь не б’ються за електрокаром Xiaomi SU7

Китайська технологічна компанія Xiaomi випустила свій перший електромобіль Xiaomi SU7 і продає його за значно нижчою ціною, ніж Tesla Model 3 у Китаї.

Технічні характеристики авто

Стандартна версія Xiaomi SU7 коштує 215 900 юанів ($30 408), що майже на 4000 доларів дешевше за стартову ціну Tesla Model 3 у Китаї.

Xiaomi стверджує, що SU7 перевершує Model 3 за більш ніж 90% характеристик, за винятком кількох аспектів, де він все ще відстає від Tesla. SU7 підтримує Apple CarPlay і може інтегруватися з iPad. Він також має систему допомоги водієві для автомагістралей і міст, яка буде повністю доступна в Китаї до серпня. Xiaomi планує почати поставки SU7 до кінця квітня. Повністю автоматизована фабрика компанії може виробляти новий SU7 кожні 76 секунд.

Xiaomi націлена продати 20 мільйонів екземплярів електромобіля, який спочатку продаватиметься лише в Китаї. Експансія на міжнародні ринки займе не менше 2-3 років. Окрім автомобіля, Xiaomi також продаватиме різноманітні фірмові аксесуари, такі як автомобільний холодильник, шторка на переднє вікно на замовлення та тримач для смартфона.

Тим часом черги на новий електрокар розтягнулись на 7 місяців. Є уже 90 тисяч передзамовлень, і це всього за добу після оголошення про початок продажу.


Не пропустіть