Cuktech, суббренд Xiaomi, випускає 20-ватний зарядний пристрій GaN для iPhone всього за 3 долари

Cuktech (раніше ZMI) – дочірня компанія Xiaomi, відома своїми аксесуарами для живлення. Компанія продає широкий асортимент зарядних пристроїв та павербанків.

Нещодавно вона випустила новий 20-ватний GaN зарядний пристрій. Цей адаптер орієнтований на користувачів iPhone.

Останній зарядний пристрій від Cuktech має модельний номер HA716C. Він підтримує вихідну потужність до 20 Вт USB PD (Power Delivery).

Продукт використовує нітрид галію (GaN), а тому він менший і легший, ніж звичайні 20-Вт зарядні пристрої на основі кремнію. Аксесуар важить близько 39 г і має розміри 38 x 22,3 x 43 мм.

Cuktech стверджує, що адаптер використовує технологію GaN третього покоління. Бренд настільки впевнений у цьому, що пропонує 18-місячну гарантію.

Зарядний пристрій має один порт USB Type-C. З його допомогою можна заряджати від iPhone 8 до останньої моделі iPhone 15.

Зарядний пристрій Cuktech 20W GaN коштує всього 19 єн (~3 долари США), що набагато доступніше, ніж 20-ватний адаптер живлення від Apple.

Пропозиція Apple коштує 149 єн (~21 долар США) в Китаї, а глобальна (американська) ціна – 19 доларів. Він не лише дорожчий, але й більший і важчий, оскільки все ще не використовує нітрид галію.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть