Cтало відомо, як виглядатиме Huawei Mate 50

Відомий китайський інсайдер під ніком Digital Chat Station підтвердив, що однокристальна система Qualcomm Snapdragon 898 успішно пройшла тестування в діапазоні 4G і буде використовуватися в Huawei Mate 50.

Він додав, що серія Huawei Mate 50 помітно затрималася і не буде випущена в цьому році. Також відомо, що дизайн Huawei Mate 50 остаточно затверджений. Затримка пов’язана виключно з дефіцитом напівпровідникової продукції, через який Huawei не зможе отримати необхідні комплектуючі в найближчі місяці.

Джерела підтверджують, що в Huawei затверджений графік випуску серії Huawei Mate 50, а деякі партнери вже отримали цей графік. Очікується, що Huawei Mate 50 не з’явиться в цьому році і буде представлений не раніше першого кварталу наступного року – швидше за все, в березні.

Huawei Mate 50 стане першим смартфоном на топовій платформі Snapdragon 898 без підтримки мережі п’ятого покоління через триваючі американські санкції. Цей смартфон отримає 4G-версію платформи, але продуктивність у неї буде така ж, як у старшій версії.

Huawei Mate 50 повинен отримати екран LTPO з адаптивною частотою оновлення зображення, поліпшену камеру, нову версію HarmonyOS і ряд інших сучасних функцій.

Digital Chat Station першим точно повідомив характеристики і дати виходу Redmi K30, K40, Xiaomi Mi 10 і Mi 11.

Не пропустіть