Відомо, чим забита пам’ять вашого смартфона і чому її так складно звільнити

Останнім часом на ринку доступна велика кількість смартфонів, які отримали різноманітні конфігурації та можливості. Зараз можна придбати новий смартфон, який оснащується оперативною пам’яттю від 2 до 16 Гб, та внутрішньою пам’яттю від 64 Гб до 512 Гб. В нашому випадку, це найпопулярніші варіанти оснащення смартфонів оперативною та внутрішньою пам’яттю. Зазвичай, через деякий час активного користування смартфоном, можна звернути увагу на те, що вільний простір на ньому почав досить швидко закінчуватися. Якщо у випадку із версією 256 — 512 Гб внутрішньої пам’яті це трапляється дещо пізніше, то з версіями 32 та 64 Гб це відчутно через 2-3 міс користування. Зараз же, стало відомо, чим забита пам’ять вашого смартфона і чому її так складно звільнити.

Найперше варто розуміти, що на смартфоні зберігається велика кількість системних файлів у вигляді операційної системи та додатків, які вже було попередньо встановлено на смартфоні. Крім цього, велику кількість вільного простору займають медіафайли з месенджерів та мобільні ігри. Якщо у випадку видалення всіх зайвих медіафайлів, дублікатів, додатків і тому подібного не повинно виникнути проблем, то з видаленням кешу, файлів cookies і подібних файлів, які необхідні для кращої роботи додатків, можуть з’явитися труднощі.

Труднощі з’являються через те, що в більшості випадків, обсяги кешу та файлів cookies відображаються безпосередньо в налаштуваннях додатків, а туди звичайні користувачі практично не заходять. Там же, в налаштуваннях додатків, ці файли й можна очистити, оскільки при тривалому використанні певного додатка, обсяг цих файлів неймовірно збільшується.

Також варто не забувати, що досить часто, після видалення непотрібних файлів, документів, кешу і тому подібного, вони ще можуть зберігатися на смартфоні в спеціальній папці “Видалені”. Цю папку також необхідно очистити і тільки після цього, вільний простір на смартфоні значно збільшиться.

Завжди стежте за кількістю вільного простору на смартфоні, оскільки його відсутність сповільнює роботу вашого ґаджета вцілому і робить навантаження на всю систему.

Джерело itech.co.ua
Не пропустіть