Чи зможе iPhone 16 Pro конкурувати з ультрафлагманами завдяки новій камері

Останні чутки про лінійку iPhone 16 натякають на те, що iPhone 16 Pro може отримати нову камеру з зумом. А тепер, новий звіт від Digitimes надає ще більше підстав вірити, що Apple серйозно працює над покращенням зуму у своїх наступних моделях.

Згідно зі звітом, Apple зробила великі замовлення у виробників лінз Largan Precision та Genius Electronic Optical (GSEO), прагнучи розширити використання перископічних лінз у своїй новій лінійці iPhone.

“Apple готується розширити використання перископічних лінз у своїй новій серії iPhone, при цьому тайванські виробники лінз Largan Precision та Genius Electronic Optical (GSEO) мають стати основними постачальниками, згідно з джерелами в індустрії. Largan постачав перископічні лінзи для преміум iPhone 15 Pro Max, випущеного минулого року. Цього року більше моделей у новій лінійці iPhone будуть оснащені перископічними лінзами. GSEO, ймовірно, приєднається як новий постачальник для цього року.”

Наявність 5-кратного зуму зазвичай є привілеєм найдорожчих флагманів, таких як Galaxy S24 Ultra та Pixel 8 Pro. Apple представила нову тетрапризменну 5-кратну зум-лінзу виключно для iPhone 15 Pro Max минулого року, тоді як менший iPhone 15 Pro був обмежений 3-кратним зумом.

Однак, у серії iPhone 16 очікується, що цей розрив буде усунутий, оскільки і iPhone 16 Pro, і iPhone 16 Pro Max можуть отримати вдосконалену тетрапризменну 5-кратну лінзу.

Крім того, недавній витік також натякає на те, що всі чотири моделі iPhone 16 цього року будуть оснащені чипом Apple A18 нового покоління. Серію iPhone 16 очікується побачити у вересні цього року.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть