Чому не можна користуватися телефоном, у якого розбитий екран

Наслідки можуть бути дуже плачевними.

Щоб суттєво продовжити термін служби свого смартфона, потрібно не тільки правильно його заряджати, але й правильно доглядати за ним і вчасно носити в ремонт, якщо це потрібно. Наприклад, якщо на екрані вашого гаджета є тріщини, необхідно негайно нести пристрій у сервіс.

Навіть якщо дисплей працює нормально: картинка без спотворень і хороша реакція на дотик, все одно потрібно нести телефон у ремонт. Несвоєчасна заміна дисплея коштуватиме потім вам набагато дорожче. Розповідаємо чому.

Чому не можна користуватися смартфоном з розбитим екраном

  • Перше – порушення роботи сенсорної панелі. Дисплей повільніше реагуватиме на будь-які дії, ніж при цілому склі. Також можливо, що екран взагалі не відповідатиме на “запити”. Навіть якщо відразу все було нормально, це не дає гарантії, що завтра-після завтра телефон не перестане працювати.
  • Друге — пошкодження внутрішніх елементів. Якщо продовжити користуватися гаджетом із розбитим дисплеєм, це може порушити роботу процесора, батареї та інших закріплених на платі смартфона компонентів.
  • Третє – проникнення вологи. Через тріщини всередину пристрою в мінімальних кількостях потраплятиме волога, через що після багатьох елементів будуть поступово окислюватися, що в результаті призведе до поломки телефону.
  • І четверте – шкода для здоров’я. Банально, але про тріснуте скло можна порізати пальці. Також підвищується навантаження очі.


Не пропустіть