Стало відомо, чому Apple “викине” з комплекту нових iPhone навушники і зарядний пристрій

Збільшилася вартість виробництва.

Крім виключення EarPods, існує ймовірність того, що Apple також може позбавити комплект майбутнього постачання iPhone 12 зарядного пристрою. Кілька інсайдерів підтвердили цю інформацію, а також пояснили, чому компанія прийняла таке рішення.

Аналітик Tianfeng International Го Мінджіу (Guo Mingji), партнер інвестиційного відділення Xiaomi Industry Investment і відомий аналітик Пан Цзютай (Pan Jiutang), а також аналітики Barclays Bank of England підтвердили інформацію про те, що Apple позбавить користувачів навушників і зарядки.

За словами Го Мінджіу, вартість матеріалів для iPhone 12 серії набагато вища, ніж для iPhone 11. Щоб ціна iPhone 12 зберіглася на рівні iPhone 11, компанія прийняла рішення виключити з комплекту навушники і зарядний пристрій. Він також підтверджує, що iPhone SE, які будуть випущені в другій половині цього року, також прибудуть без зарядного пристрою і навушників.

Відзначимо, нещодавно Apple почала відправляти користувачам iPhone опитування про те, як вони використовують зарядний пристрій USB, який входить в комплект. Користувачів запитували, що вони зробили з зарядним пристроєм свого попереднього iPhone після покупки нової моделі. Це підтверджує чутки і прогнози аналітиків.

Джерело GizChina
Не пропустіть