Чергове оновлення Windows 10 викликає циклічний «синій екран смерті»

А також зниження продуктивності і безліч інших проблем

Компанія Microsoft випустила в серпні партію оновлень Windows, які вилилися для деяких користувачів в масштабні проблеми. Недавні «виправляють помилки» апдейти претендують на звання одних з найгірших оновлень Windows, викликаючи «синій екран смерті», зниження продуктивності і інші проблеми.

Microsoft випустила два оновлення 11 серпня – Windows 10 KB4565351 і Windows 10 KB4566782, які усунули безліч уразливостей безпеки. Проте у деяких користувачів «латочка» викликала більше проблем, ніж виправила. Безліч користувачів взагалі не змогли встановити оновлення, інші скаржаться на регулярні «сині екрани смерті».

У одних користувачів «синій екран смерті» з’являється нерегулярно, але інші скаржаться на циклічні повідомлення про помилки. Крім того, серпневі накопичувальні оновлення викликають збій деяких комп’ютерів з активованою функцією Hyper-V, переважно мова йде про моделі Lenovo ThinkPad.

Також користувачі інтенсивно скаржаться на уповільнення роботи системи, збільшений час завантаження, сну, зниження частоти кадрів в іграх і повільний «Провідник». Окремою проблемою стали непрацюючі зовнішні жорсткі диски.

Не пропустіть