ChatGPT отримує пам’ять: тепер він буде пам’ятати вас і ваші чати

ChatGPT отримує пам’ять, тобто запам’ятовує ваші попередні чати, щоб зробити майбутні чати більш корисними. Наразі ця функція тестується на “невеликій частині” користувачів безплатного та Плюс тарифів і буде запущена на цьому тижні. Більш широке розгортання поки що не планується, але OpenAI обіцяє, що незабаром надасть більше інформації.

Пам’ять – це просто пам’ять: ви можете попросити ChatGPT запам’ятати щось конкретне або дозволити йому самому підбирати деталі. Пам’ять буде покращуватися, чим більше ви її використовуєте, і з часом поліпшення будуть все більш помітними.

Це корисно, якщо ви хочете, щоб ChatGPT запам’ятовував деталі про вас і важливих для вас людей, щоб зробити вашу взаємодію простішою і менш заплутаною в майбутньому. Або він може запам’ятовувати ваші уподобання – наприклад, щодо форматування, коли ви хочете, щоб він щось написав для вас. Він також може запам’ятовувати ваш тон і голос і автоматично застосовувати їх до таких речей, як дописи в блозі, без необхідності повторення.

Під час кодування ви вказуєте йому мову програмування та фреймворки, і він запам’ятовує їх для наступних завдань, спрощуючи процес. Якщо ви створюєте плани уроків як вчитель, наприклад, він може запам’ятати, що ви віддаєте перевагу 50-хвилинним урокам, і підлаштуватися під них.

Хоча нова функція ChatGPT дозволяє йому запам’ятовувати речі, він також може забути все, що ви хочете, просто скажіть йому про це. Ви можете переглянути та видалити певні спогади або очистити всі спогади в налаштуваннях (зверніть увагу, що видалення чату не призведе до видалення його спогадів, вам доведеться видалити саму пам’ять).

У вас також є можливість використовувати тимчасові чати без пам’яті. Ці чати не з’являться в історії, не будуть використовувати пам’ять і не будуть використовуватися для навчання моделей OpenAI. Або ж ви можете просто вимкнути пам’ять у будь-який момент через налаштування. Поки вона вимкнена, ви не зможете створювати або використовувати спогади.

Джерело Engadget
Не пропустіть