Chat замінить Google Hangouts вже у 2021

Компанія Google вирішила закрити ще один месенджер – на цей раз це буде Hangouts, місце якого займе Google Chat. Нагадаємо, що Chat – це корпоративний месенджер, який зараз є одним із основних конкурентів Slack, і вже у наступному році цей месенджер перестане бути частиною Google Workspace та стане доступним широкому загалу.

Загалом стратегія компанії Google щодо месенджерів постійно міняється, Зараз компанія вирішила зробити своїм основним сервісом для спілкування саме Chat, і очікується, що вже наступного року користувачі зможуть перейти на нього з Hangouts, при цьому зберігши історію бесід (відповідний інструмент стане доступним на початку наступного року). Коли саме Hangouts остаточно закриють на користь Chat, поки невідомо.

Також тепер користувачі Hangouts не в Gmail не зможуть використовувати Google Fi – тепер вони будуть доступними лише у Messages. Тепер функція Google Voice також стане доступною лише у додатку Voice. Також вже до кінця 2021 року Hangouts повинен пропасти з Workspace. Скоріш за все, вже в 2021 році Hangouts очікує та сама доля, що й Allo та Google+.

Не пропустіть