Королівська битва Call of Duty Warzone тепер доступна на iOS та Android

Activision випустила власну версію королівської битви для смартфонів і, звісно, вона називається Call of Duty: Warzone Mobile. Це окрема гра від всім відомої Call of Duty: Mobile. Остання передбачає одиночну і традиційну багатокористувацьку гру, в той час як Warzone зосереджується на жанрі королівської битви.

Звичайно, гравці можуть приєднатися до стандартних багатокористувацьких серверів, але тільки після того, як вони попередньо зіграють кілька ігор Warzone.

Цікаво, що прогрес на зброю, очки XP і досягнення є спільними для всіх платформ, якщо ви входите в систему під своїм обліковим записом Activision. Це особливо зручно, якщо ви часто перемикаєтеся між ПК, консоллю та смартфоном.

Ви можете грати в гру за допомогою сенсорних контролерів на екрані або підключити свій пристрій Android/iOS до сумісного контролера. Backbone One – один з варіантів, і компанія навіть випустила спеціальне видання на честь запуску Call of Duty: Warzone Mobile.

Стандартний бездротовий контролер Xbox або бездротовий контролер Xbox Elite також є життєздатними варіантами. Крім того, гра підтримує бездротові контролери Sony PlayStation 5 DualSense та PlayStation 4 DualShock 4.

Джерело GSMArena

Не пропустіть