НMD Global презентувала бюджетні смартфони Nokia серій X, G і С

Компанія провела наймасштабніший анонс у своїй історії шести телефонів з оновленими назвами, а також розширила лінійку аудіо-аксесуарів і закликала споживачів любити, довіряти і користуватися своїми пристроями ще довше

HMD Global, дім для телефонів і аксесуарів Nokia, сьогодні показала шість нових смартфонів — Nokia X20, Nokia X10, Nokia G20, Nokia G10, Nokia C20 і Nokia C10, — об’єднаних у три лінійки.

Усі анонсовані моделі — топові Nokia X, Nokia G середньої цінової категорії та доступні Nokia C — стали продовженням попередніх лінійок смартфонів і залишилися вірними своїм принципам: якості збірки і зручності для користувачів. До того ж вони гарантовано служитимуть довго завдяки їхньому рівню безпеки, високій міцності та зобов’язанню виробника оновлювати програмне забезпечення навіть на бюджетних смартфонах, щоб користувачі рідше міняли свої телефони Nokia.

Флоріан Зайхе, генеральний директор HMD Global, зазначив: «Сьогоднішній анонс надзвичайно важливий для нашої компанії. За останні 12 місяців ми всі пережили багато викликів, але вони дали нам змогу зупинитися, подумати й підготуватися до наступного кроку. Ми фінська компанія, тож люди відіграють центральну роль у нашому підході до бізнесу й технологій, і наш новий асортимент смартфонів йому цілком відповідає. Ми хочемо, щоб люди були в захваті від своїх смартфонів. Запуск HMD Mobile став важливою віхою на нашому шляху до перетворення на постачальника комплексних мобільних вирішень, і це лише початок. Ми прагнемо, щоб споживачі нам довіряли, і тому приділяємо максимум уваги безпеці в усьому, що робимо: смартфони Nokia отримують не лише оновлення операційної системи, а й апдейти безпеки, тож вам не доведеться перейматися захищеністю своїх даних. Також ми хотіли б, щоб споживачам не доводилося часто змінювати смартфони, тому робимо їх довговічними».

Стівен Тейлор, директор з маркетингу HMD Global, додав: «Мислити інноваційно для нашої команди значить пропонувати споживачам таку додаткову цінність, доступу до якої раніше в них не було. Мільйони людей покладаються на телефони Nokia в повсякденному житті: від доступу в інтернет до проведення платежів і творчості, – усе це ґрунтується на довірі. Саме тому наші розробки в галузі безпеки інформації реалізовані в усіх смартфонах нових лінійок X, G та C — кожен заслуговує на те, щоб почуватися захищеним. Нам важливо, щоб телефон служив користувачеві довше, для цього ми зобов’язалися оновлювати їхнє ПЗ і попрацювали над витривалістю і довговічністю. І ми хочемо, щоб людям довше подобалися ці телефони. Моделі серії X дали нам змогу отримати максимум від партнерства з такими гігантами, як Qualcomm і ZEISS Optics. У серії G ми спробували досягти ідеального балансу між привабливістю характеристик і демократичною ціною. А смартфони серії C покликані бути максимально доступними, залишаючись зручними в користуванні. Пишаюся, що ми зможемо задовольнити попит, який існує на цьому конкурентному ринку».

Серія X: смартфони Nokia X20 і Nokia X10

Чільне місце в новому модельному ряді посідають Nokia X20 і Nokia X10. Їхні характеристики та перелік функцій виходять за межі середньої цінової категорії, але за ціною вони значно доступніші за флагмани. Обидва побудовані на найновішій мобільній платформі Qualcomm® Snapdragon™ 480 5G, що забезпечує гідну топової лінійки швидкодію пристрою і доступ до 5G-зв’язку в усіх країнах, де він упроваджений. Телефони Nokia X сконструйовані так, щоб гідно справлятися з нашим ритмом життя: міцність і витривалість – невід’ємні частини їхньої ДНК. Також споживачі отримають 3 роки оновлень безпеки і ОС, що подовжить цикл життя продукту і зменшить кількість відходів техніки.

Рубен Лехманн, віцепрезидент HMD Global у європейському регіоні, зазначив«Усі смартфони Nokia проходять величезну кількість тестів. Тож коли вони надходять у продаж, ми повністю впевнені в тому, що вони тішитимуть користувачів ще багато років.

Дані дослідження Європейського бюро з охорони довкілля кажуть: якщо населення Європи користуватиметься своїми апаратами лише на рік довше, рівень зменшення вуглецевих викидів до 2030 року був би співмірний виведенню з обігу двох мільйонів автівок».

Обидва пристрої працюють на чистій ОС AndroidTM One з передвстановленою ОС Android 11. Користувачі цих двох смартфонів отримають декілька режимів зйомки з оптикою ZEISS та функції на базі штучного інтелекту. Також моделі мають широкоформатний екран з діагоналлю 6.67 дюймів, роздільну здатність Full HD+ і маленький виріз-цятку для селфі-камери.

Покупці Nokia X20 і Nokia X10 отримують подовжений термін гарантії – 3 роки – більше, ніж у будь-якого іншого виробника. А також на 100% біорозкладний захисний чохол, який не зашкодить довкіллю, коли прийде час його змінити.

Ми прибрали з комплекту зарядний пристрій і навушники, бо зарядні пристрої для мобільних телефонів склали 12 тис. тонн електронного брухту у ЄС. У разі потреби їх можна замовити на вебсайті Nokia.com. Отримані від цього кошти компанія пожертвує CLEAR RIVERS — благодійній організації, що займається очищенням міжнародних водних шляхів від пластикових відходів.

Nokia X20 оснащений фронтальною камерою на 32 МП і основною квадрокамерою на 64 МП. Функція Dual Slight дає змогу ввімкнути обидві камери одночасно, щоб знімати в режимі Bothie і показувати історію з обох сторін. Також можна буде використати декілька готових шаблонів водяних знаків.

Nokia X10 стане чудовим вибором для тих, хто хоче придбати апарат із хорошими можливостями за доступною ціною. У ньому встановлено квадрокамеру на 48 МП з кінематографічним режимом зйомки, а також пакет професійних інструментів для редагування та створення стильного і яскравого контенту.

Серія G: смартфони Nokia G20 і Nokia G10

Серія G втілює ідеальний баланс: ці смартфони мають усі потрібні в щоденному використанні функції і технології, і при цьому доступні. Обидва апарати в лінійці G мають найдовший час роботи від акумулятора серед смартфонів бренду — 3 дні. Як і раніше, компанія дотримується своїх обіцянок щодо ОС Android: споживачі отримають 3 роки щомісячних оновлень безпеки для максимального захисту їхніх даних, а також 2 роки апдейтів ПЗ. Обидва смартфони отримали функції розпізнавання обличчя й розблокування сенсором відбитку пальця на кнопці живлення для додаткового захисту, а ще екран з діагоналлю 6.5 дюймів, краплеподібний виріз для селфі-камери та режим підвищеної яскравості екрана.

Nokia G20 — портативна творча студія, що вміщується на долоні. Завдяки основній камері на 48 МП, акумулятору 5050 мАг і просторовому звуку OZO, ви матимете змогу зберегти найяскравіші миті свого життя й пережити їх знову в усій їхній красі.

Nokia G10 отримав потрійну основну камеру з інтелектуальними режимами зйомки, що дадуть змогу зафіксувати важливі події, навіть якщо вони відбуваються в умовах недостатньої освітленості.

Серія C: смартфони Nokia C20 і Nokia C10

Серія C охоплює доступні апарати, з якими кожен зможе користуватися сучасними технологіями. Найновіші пристрої цієї категорії потішать споживачів необхідними функціями, екраном із діагоналлю 6.5 дюймів і роздільною здатністю HD+, а також демократичною ціною. До того ж вони працюють під управлінням Android 11TM (версія Go), що дозволяє підвищити їх швидкодію на 20%, і отримають квартальні оновлення безпеки протягом 2 років.

Співвідношення ціни і якості моделі Nokia C20 вразить користувачів: серед визначних ознак цього пристрою слід назвати фронтальний і тиловий LED-спалахи, які дозволять закарбувати особливі миттєвості навіть за умов недостатньої освітленості.

Nokia C10 належить до найдоступніших пристроїв нового портфоліо. Появі в нашому асортименті цієї моделі з високою якістю збірки та вишуканим скандинавським дизайном передували ретельні випробування. Ергономічний корпус із нековзким покриттям робить його воістину довговічним.

HMD Mobile розвиває успіх HMD Connect

Зустрічайте HMD Mobile — нову просту й доступну в користуванні мобільну мережу від HMD Global. Запуск HMD Mobile як незалежного віртуального оператора стільникового зв’язку (ВОСЗ) —наступний крок після виходу сервісу глобального роумінгу HMD Connect рік тому. Нова мережа стане доступною цього місяця у Великій Британії, після чого поступово пошириться на інші країни світу.

Янне Лехтосало, віцепрезидент HMD Global із сервісів, пояснив: «Сервіс HMD Mobile побудований на підвалинах довіри, простоти та гнучкості. З ним ви платите лише за функції, якими користуєтеся щодня, — ніхто не стягуватиме абонентської плати за фіксований період з надбавками. Цим важливим запуском ми хочемо показати свій намір охопити всі продукти й послуги, потрібні сучасним користувачам мобільних телефонів».

Nokia Lite Earbuds — поповнення лінійки аудіоаксесуарів Nokia

Навушники Nokia Lite Earbuds підтримують функцію керування жестами для перемикання музики, керування голосовим асистентом і дзвінками. Заряду футляра вистачить на шість підзарядок. У підсумку ви отримуєте 36 годин прослуховування улюбленої музики, щомайже вдвічі більше за ринковий стандарт.

Ціни й надходження в продаж в Україні

  • Nokia X20 і Nokia X10 поки не очікуються в продажу в Україні.
  • Nokia G20 надійде в продаж у середині травня в конфігурації з 4/64ГБ. Кольори: сріблястий і грозове небо. Рекомендована роздрібна ціна: 4 499 ₴.
  • Nokia G10 надійде в продаж наприкінці квітня в конфігурації 3/32 ГБ. Кольори: лавандовий і грозове небо. Рекомендована роздрібна ціна: 3 399 ₴.
  • Nokia C20 надійде в продаж у середині травня в конфігурації з 2/32ГБ. Кольори: синій і пісочний. Рекомендована роздрібна ціна: 2 599 ₴.
  • Nokia C10 поки не очікується в продажу в Україні.
  • Навушники Nokia Lite Earbuds (BH205) поки не очікуються в продажу в Україні.

Не пропустіть