Buick Smart Pod їздитиме 800 км без підзарядки. І це ще не все

На автомобільній виставці-презентації у Гуанчжоу анонс зробила компанія Buick. Новий електромобіль називається Buick Smart Pod, але він поки що не має дати виходу.

Buick Smart Pod отримає розумну кабіну та технологію безпілотного водіння, що працює на платформі Utium Auto. Автомобіль отримав футуристичний дизайн кузова та салону – він виглядає так, ніби створений для якогось науково-фантастичного фільму.

Автомобіль оснащений великими електричними зсувними дверима, колесами великого розміру та аеродинамічною конструкцією. При наближенні водія на світлодіодних фарах та задніх ліхтарях відображатиметься вітальне повідомлення.

У салоні встановлено 50-дюймовий висувний надчіткий дисплей Retina та повнокольоровий проекційний дисплей HUD. Крім того, Buick Smart Pod включає передові технології сенсорного контролю та глибокого навчання штучного інтелекту для досягнення повноцінної взаємодії з людиною та безшовного з’єднання всередині та зовні автомобіля.

Заявлений запас ходу Buick Smart Pod складе 800 км, при цьому автомобіль буде оснащений інноваційною для галузі системою керування батареями. У режимі швидкого заряджання цей автомобіль може збільшити запас ходу на 300 км за 30 хвилин. Buick Smart Pod також підтримуватиме бездротову зарядку.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть