Будь-який об’єкт можна перенести на комп’ютер за допомогою смартфона за лічені секунди

Програміст і дизайнер Сіріл Діан показав незвичайне застосування камери смартфона. Він фотографує об’єкт за допомогою створеного ним додатка AR Cut & Paste, після чого той моментально переноситься до графічного редактора на комп’ютері. Фонове зображення при цьому автоматично відсікається.

Таким чином безпосередньо в проект Photoshop на комп’ютері можна перенести будь-які навколишні предмети. Ракурс об’єкта зберігається. Як приклад Сіріл наводить книгу, квітку в горщику і манекен.

У додатку AR Cut & Paste задіяні технології доповненої реальності і штучного інтелекту. Здається, що додаток працює максимально просто: потрібно лише сфотографувати який-небудь об’єкт, а потім навести камеру на екран комп’ютера і вставити цей об’єкт в робочу область фотошопа. Зйомка і вирізання об’єкта займають приблизно чотири секунди, а вставка ще дві-три. Таким чином можна менш ніж за десять секунд перенести будь-який предмет з реального світу в графічний файл із можливістю подальшого редагування.

На даний час у Сіріла Діана готовий лише прототип додатка AR Cut & Paste, а вихідний код викладений на GitHub. Незабаром він планує випустити релізниу збірку, яка буде доступна для Android-смартфонів і iPhone.

Джерело GitHub

Не пропустіть