Британська антимонопольна служба розслідує покупку Giphy Facebook

Вартість угоди склала $400 млн.

Британське Управління із захисту конкуренції і ринків (Competition and Markets Authority) оголосило про перевірку покупки компанією Facebook сервісу для пошуку і зберігання анімацій Giphy на відповідність антимонопольним вимогам. Відомство зобов’язало компанію призупинити інтеграцію GIF-платформи в соцмережу Instagram під час розслідування.

CMA повідомляє, що Facebook, можливо, порушив антимонопольний закон. І Facebook, і Giphy підтвердили, що будуть виконувати наказ CMA про припинення діяльності, пов’язаної з цією угодою, без письмової згоди.

TechCrunch відзначає, що CMA і раніше розслідувала злиття Facebook. Зараз регулятор просить зацікавлені сторони прокоментувати і надати інформацію, після чого буде прийнято рішення про подальший перебіг розслідування, говориться в наказі CMA.

Представники Facebook оголосили про придбання сервісу Giphy в травні 2020 року. Планувалося, що цей сервіс буде інтегрований в Instagram. Точна вартість угоди не розкривається, однак експерти вважають, що вона склала близько $400 млн.


Джерело engadget

Не пропустіть