Brydge випускає нову лінійку клавіатур і аксесуарів «Designed for Surface»

В тому числі автономний трекпад, розроблений спеціально для Windows.

17 серпня Brydge почне продавати нову лінійку аксесуарів Surface з позначкою «Розроблено для Surface», що означає, що продукти створені у співпраці з Microsoft. У лінійку входять клавіатури для Surface Pro і Surface Go, а найбільш інтригуючою новинкою є автономний трекпад W-Touch за $99,99, розроблений для Windows 10.

W-Touch схожий на Magic Trackpad 2: він має те ж чорне покриття і алюмінієвий корпус. Крім цього, пристрій отримав Bluetooth 4.2, підтримку драйверів Precision і жестів Multi-Touch, таких як масштабування пальцем, а також змахування пальцями для переключення між робочими столами.

Акумулятор W-Touch повинен забезпечувати один місяць автономної роботи; заряджається пристрій через порт USB-C. Компанія оцінила його в $100.

На додаток до W-Touch, Brydge також випускає W-Type — повнорозмірну бездротову клавіатуру з алюмінієвою обробкою і повним набором функціональних клавіш, яка коштує $59,99. В клавішах використовується  механізм розкладки «ножиці», хід кожної з яких становить 2 мм, що, за твердженням Brydge, є «ідеальним» показником ходу клавіш. Пристрій підключається по Bluetooth 5.1, пропонує підтримку до чотирьох пристроїв, і може працювати без підзарядки до місяця. Зарядка здійснюється через USB-C.

Серед інших клавіатур — Brydge 12.3 Pro Plus і 10.5 Go Plus. Модель Pro Plus за $149,99 працює з Surface Pro 4, 5, 6 і 7, а Go Plus за $29,99 — з Surface Go і Go 2. Обидві моделі оснащені Bluetooth 5.0, клавішами з підсвічуванням, трекпадами Windows Precision з повною підтримкою жестів Multi-Touch, портами USB-C для зарядки і антимікробним покриттям на деці.

У порівнянні з клавіатурами Microsoft Surface, Brydge забезпечує більш стабільний набір тексту і триваліший хід клавіш. Заряджати пристрої потрібно кожні три місяці.

Майже всі продукти надійдуть у продаж 17 серпня.

Джерело TheVerge
Не пропустіть