Broadcom представила перший мобільний чіп з Wi-Fi 6E

Broadcom запускає новий комбінований процесор Wi-Fi, який був розроблений для забезпечення швидкості більше 2 Гбіт/с зі збільшеним часом автономної роботи за рахунок розширення Wi-Fi 6 для підтримки діапазону спектра 6 гГц.

Процесор BCM4389 — це перший процесор Wi-Fi 6E, який буде використовувати готову до експлуатації смугу 6 гГц з більш широкою смугою пропускання каналу. BCM4389 призначений для флагманських смартфонів і майбутніх пристроїв доповненої і віртуальної реальності.

Згідно зі словами розробників, він скоротить час очікування, дозволить уникнути перевантаження застарілими пристроями і поліпшить продуктивність. Broadcom також додав, що він використовує свою нову трьохдіапазонну архітектуру одночасної роботи (TBS), яка включає в себе два основних Wi-Fi-радіо і MIMO Bluetooth-радіо, а також незалежне радіо для оптимізації продуктивності Wi-Fi і Bluetooth. Архітектура дозволить спростити і прискорити процес об’єднання пристроїв по Bluetooth, сканувати мережі без перешкод, залишаючись на зв’язку, підвищити точність в приміщенні і збільшити час автономної роботи.

Нова смуга спектра 6 ГГц буде введена в експлуатацію в США в 2020 році.

Джерело zdnet
Не пропустіть