UPG_price_d+m

Браузер Firefox отримав інноваційний перекладач сторінок, який працює навіть без інтернету

Mozilla представила оновлення свого браузера Firefox під номером 118, в якому з’явився вбудований перекладач для цілих вебсторінок. Цей перекладач відрізняється від аналогічних служб, які є у конкурентів, таких як Google Translate або Microsoft Bing Translator.

Дане оновлення дозволяє автоматично перекладати вебконтент для користувачів. Важливою особливістю цього перекладача є те, що він працює локально в самому браузері Firefox, не вимагаючи підключення до зовнішніх серверів. Це означає, що дані, які перекладаються, не покидають комп’ютер користувача і не надсилаються на сервери Microsoft, Google або інших компаній.

Якщо користувач відкриває вебсайт мовою, яка відрізняється від мови браузера за замовчуванням, в адресному рядку з’являється значок перекладу. При натисканні на цей значок користувач може вибрати мову, на яку потрібно перекласти сторінку, і налаштувати автоматичний переклад або вимкнути його.

Зазначимо, що поки що переклад Firefox підтримує лише дев’ять мов, серед яких болгарська, голландська, англійська, французька, німецька, італійська, польська, португальська та іспанська.

Крім того, варто враховувати, що інструмент може мати обмеження в обробці вебсайтів зі змішаним мовним контентом та не здатний перекладати текст із зображень або відео.

Джерело Mozilla

Не пропустіть