Боротьба TikTok з Universal Music триває: соціальну мережу покидає ще більше композицій відомих артистів

TikTok змушений видаляти більше музики зі своєї платформи, оскільки суперечка з Universal Music Group (UMG) щодо роялті триває. Нещодавно UMG видалила з TikTok записи, які належать їй або які вона розповсюджує, в тому числі треки таких суперзірок, як Тейлор Свіфт, Біллі Айліш та The Weeknd. Протистояння зараз впливає на пісні, опубліковані UMG, і очікується, що ще мільйони треків будуть вимкнені в TikTok до кінця цього тижня.

Останній крок у цій сазі зачіпає роботи артистів, які співпрацюють з авторами пісень, що мають контракти з Universal Music Publishing Group (UMPG), повідомляє Variety. Через проблему, яка називається розділеними авторськими правами, якщо автор, який працює за контрактом з UMPG, зробив будь-який внесок у пісню, цей трек, можливо, доведеться видалити з TikTok. Таким чином, артисти, які співпрацювали з такими виконавцями, як Свіфт, Адель, Джастін Бібер, Мерайя Кері, Ice Spice, Елтон Джон, Гаррі Стайлз та SZA, можуть побачити, що їхні пісні зникнуть з TikTok і будуть приглушені у відео, в яких вони використовуються зараз. Цей крок завадить більшій кількості артистів викладати свою творчість на найважливішій платформі для просування музики.

За даними BBC, UMG видалила близько трьох мільйонів пісень з TikTok після того, як закінчився термін дії угоди щодо каталогу записів. Угода UMG з TikTok щодо каталогу публікацій (який охоплює близько чотирьох мільйонів пісень) закінчується наприкінці цього тижня, після чого всі відповідні треки можуть зникнути з сервісу короткометражних відео.

Джерело Engadget

Не пропустіть