Blue Origin в перший же день продала квитків у космос на 100 млн доларів

Джефф Безос повідомив, що Blue Origin продала квитків на майбутні туристичні поїздки в космос на сотні мільйонів доларів.

Blue Origin офіційно відкрила продаж квитків вранці 20 липня, перед польотом Безоса в космос, і вже на своїй прес-конференції після польоту Безос сказав, що компанія «вже наближається до 100 мільйонів доларів приватних продажів».

Попит дуже, дуже високий. Так що ми збираємося продовжувати. Нам потрібно буде побудувати більше прискорювачів, щоб літати частіше, і ми будемо робити це і працювати над іншими оперативними речами.

Одне місце на кораблі New Shepard було продано на аукціоні компанії в червні за 28 мільйонів доларів. Переможець не зміг полетіти, його місце зайняв Олівер Демен (Oliver Daemen), 18-річний хлопець з Нідерландів, який став першим платним клієнтом Blue Origin і наймолодшою ​​людиною в космосі.

Спочатку Blue Origin хоче відправляти New Shepard в космос від 25 до 100 разів, про що заявив Безос. Він додав, що після того, як ракета зможе здійснити 100 польотів, компанія підвищить свою мету.

Безос повідомив ЗМІ, що Blue Origin хоче ще двічі запустити ракету New Shepard в цьому році.

Не пропустіть